Pula: Istra 1961 - Hajduk 3:0 • HNK Hajduk Split

rijeka - istra golovi - tportal

HNTV sažetak: RIJEKA vs ISTRA 1961 2:0 (3.kolo, HT Prva liga 17/18) -  YouTube
HNTV sažetak: RIJEKA vs ISTRA 1961 2:0 (3.kolo, HT Prva liga 17/18) - YouTube

Rijeka preuzela vrh, fantastični golovi Obregona i Selahija šokirali Poljud  i nanijeli prvi poraz Karoglanu
Rijeka preuzela vrh, fantastični golovi Obregona i Selahija šokirali Poljud i nanijeli prvi poraz Karoglanu

ISTRA 1961 - RIJEKA 1:1 Riječani pali u drugom poluvremenu i propustili se  odvojiti na vrhu - Novi list
ISTRA 1961 - RIJEKA 1:1 Riječani pali u drugom poluvremenu i propustili se odvojiti na vrhu - Novi list

Rijeka - Istra 1961 2-0, golovi, 14.05.2016. HD - video Dailymotion

SAŽETAK RIJEKA - ISTRA 6:0 Pogledajte šest golova i sve najbolje trenutke  bijele izvedbe za nogometne sladokusce | Riportal
SAŽETAK RIJEKA - ISTRA 6:0 Pogledajte šest golova i sve najbolje trenutke bijele izvedbe za nogometne sladokusce | Riportal

Rijeka - Maksimir 5:2 (golovi) - HNK RIJEKA

HNL golovi: Istra 1961 - Rijeka 0:1 (Vučkić)

Golovi s utakmice Hajduk - Istra | 24sata

NOGOMET UŽIVO: Rijeka i Ista 1961 igraju 3. kolo HNL-a u nedjelju, 6.  kolovoza 2023. godine - gdje gledati prijenos?
NOGOMET UŽIVO: Rijeka i Ista 1961 igraju 3. kolo HNL-a u nedjelju, 6. kolovoza 2023. godine - gdje gledati prijenos?

Golovi s utakmice Istra Rijeka | 24sata

Rijeka vs Istra 1961 0 - 1 | SVI GOLOVI | SuperSport HNL 29.10.2022. -  YouTube
Rijeka vs Istra 1961 0 - 1 | SVI GOLOVI | SuperSport HNL 29.10.2022. - YouTube

RIJEKA - ISTRA 1961 2:1 KRAJ! Rijeka je uspjela odnijeti pobjedu nakon  lošega prvoga dijela i ludnice s penalima - Novi list
RIJEKA - ISTRA 1961 2:1 KRAJ! Rijeka je uspjela odnijeti pobjedu nakon lošega prvoga dijela i ludnice s penalima - Novi list

HNL Rijeka - Istra: Golovi s utakmice | 24sata

VIDEO Hajduku su protiv Istre poništena dva gola, Komisija objasnila obje  situacije - Večernji.hr
VIDEO Hajduku su protiv Istre poništena dva gola, Komisija objasnila obje situacije - Večernji.hr

Istra 1961 Hajduk Split gledati prijenos 26 studenog 2023 St | Tracks &  Trails | HAPPY TRAILS PERU
Istra 1961 Hajduk Split gledati prijenos 26 studenog 2023 St | Tracks & Trails | HAPPY TRAILS PERU

PRESS: Rijeka - Istra 1961 - NK Istra 1961

HNK RIJEKA - SVI GOLOVI U VELJAČI: Acostyevi golovi glavom među  najljepšima! | Riportal
HNK RIJEKA - SVI GOLOVI U VELJAČI: Acostyevi golovi glavom među najljepšima! | Riportal

Sportske novosti - KEK I DRUŠTVO FURIOZNO U NASTAVKU PRVENSTVA Fantastični  golovi na Rujevici u pobjedi Rijeke
Sportske novosti - KEK I DRUŠTVO FURIOZNO U NASTAVKU PRVENSTVA Fantastični golovi na Rujevici u pobjedi Rijeke

Golijada na Rujevici, Hajduk i dalje bez pobjede / Bljesak.info | BH  Internet magazin
Golijada na Rujevici, Hajduk i dalje bez pobjede / Bljesak.info | BH Internet magazin

NK Rijeka - GOOOLLL!!! Istra 1961 - Rijeka 0:6. Golovi... | Facebook

VIDEO | Pogledajte golove s utakmice Rijeke i Istre 1961 – ovo ne izgleda  dobro po Puljane | ISTRASPORT
VIDEO | Pogledajte golove s utakmice Rijeke i Istre 1961 – ovo ne izgleda dobro po Puljane | ISTRASPORT