Home

Povećati Centar radije košarka njemačka prva liga Ovčetina način sok

Mundobasket: Slovenci predvođeni Dončićem traže čudo protiv Kanade, Njemačka  favorit protiv Latvije
Mundobasket: Slovenci predvođeni Dončićem traže čudo protiv Kanade, Njemačka favorit protiv Latvije

U18 reprezentacija: Njemačka pobjedom nad Hrvatskom osigurala ostanak u A  diviziji - Hrvatski košarkaški savez
U18 reprezentacija: Njemačka pobjedom nad Hrvatskom osigurala ostanak u A diviziji - Hrvatski košarkaški savez

Babo nije bio dovoljan: Njemačka preokrenula blijedu Hrvatsku i ušla u  finale - Sportnet
Babo nije bio dovoljan: Njemačka preokrenula blijedu Hrvatsku i ušla u finale - Sportnet

Njemačka u sjajnom finalu pobijedila Srbiju za prvo svjetsko zlato u  povijesti - Index.hr
Njemačka u sjajnom finalu pobijedila Srbiju za prvo svjetsko zlato u povijesti - Index.hr

Košarkaške ambicije velikog FC Bayerna – DW – 21.02.2011

Njemačka prvak svijeta! Srbija s premalo raspoloženih za ovakvo finale -  Sportnet
Njemačka prvak svijeta! Srbija s premalo raspoloženih za ovakvo finale - Sportnet

Srbija ostala bez naslova svjetskog prvaka, Njemačka senzacionalno osvojila  zlato - Večernji.hr
Srbija ostala bez naslova svjetskog prvaka, Njemačka senzacionalno osvojila zlato - Večernji.hr

Sportske novosti - Nijemci u velikoj drami uz katastrofalan učinak najveće  zvijezde srušili najugodnije iznenađenje SP-a
Sportske novosti - Nijemci u velikoj drami uz katastrofalan učinak najveće zvijezde srušili najugodnije iznenađenje SP-a

Njemačka pobijedila Grčku i plasirala se u polufinale Eurobasketa 2022 |  Sport | Košarka
Njemačka pobijedila Grčku i plasirala se u polufinale Eurobasketa 2022 | Sport | Košarka

Mundobasket: Srbija i Njemačka igraju za zlato, Nijemcima uloga blagog  favorita – Reprezentacija.ba
Mundobasket: Srbija i Njemačka igraju za zlato, Nijemcima uloga blagog favorita – Reprezentacija.ba

Njemačka savladala Bosnu i Hercegovinu, nije pomoglo ni 30 poena Muse -  Večernji.hr
Njemačka savladala Bosnu i Hercegovinu, nije pomoglo ni 30 poena Muse - Večernji.hr

Sportske novosti - #Njemačka košarkaška reprezentacija

Sportske novosti - UŽIVO: Veliko finale Svjetskog prvenstva! Njemačka ili  Srbija, tko će doživjeti kraj kao iz bajke?
Sportske novosti - UŽIVO: Veliko finale Svjetskog prvenstva! Njemačka ili Srbija, tko će doživjeti kraj kao iz bajke?

Koliko je jaka ABA liga? – Telesport

Njemačka pobijedila Australiju, Talijani poraženi od Dominikanske Republike  - Sportnet
Njemačka pobijedila Australiju, Talijani poraženi od Dominikanske Republike - Sportnet

Njemačka ispratila Finsku sa Svjetskog prvenstva i ostala na 100 posto -  tportal
Njemačka ispratila Finsku sa Svjetskog prvenstva i ostala na 100 posto - tportal

Njemačka pobijedila Srbiju i osvojila Svjetsko prvenstvo u košarci | 24sata

Japanci šokirali Fince, Njemačka u dramatičnoj završnici bolja od  Australije - tportal
Japanci šokirali Fince, Njemačka u dramatičnoj završnici bolja od Australije - tportal

Hrabra Latvija u drami umalo šokirala Njemačku, očajni Schroder odigrao  najgori meč u karijeri! - SportSport.ba
Hrabra Latvija u drami umalo šokirala Njemačku, očajni Schroder odigrao najgori meč u karijeri! - SportSport.ba

Hrvatska preživjela Tunis, na redu je Njemačka - Crošarka

Tea Perić: Njemačka liga je odlična, vjerujem u sebe i u to da moje vrijeme  tek dolazi - SportSport.ba
Tea Perić: Njemačka liga je odlična, vjerujem u sebe i u to da moje vrijeme tek dolazi - SportSport.ba

Olimpijski kvalifikacijski turnir: Na putu Hrvatske za finale stoji Njemačka  - Sportalo
Olimpijski kvalifikacijski turnir: Na putu Hrvatske za finale stoji Njemačka - Sportalo